az-ubytovani.info *** Hotel Gol ubytovanie Olomouc

*** Hotel Gol ubytovanie Olomouc

Hotel Olomouc Gol Ubytovanie hotel Gól Olomouc :
V roku 1992 bol po úpravách ubytovacích priestorov oficiálne otvorený hotel typu Garni s názvom GÓL, čo symbolizuje jeho umiestnenie v areáli Androva štadiónu. V roku 1995 prichádza nové vedenie hotela GÓL s komplexnou rekonštrukciou ubytovania, prestavba kúpeľní, WC, recepcie. Po záplavách v roku 1997, kedy voda dosiahla výšky 210 cm, sa darí hotel v rekordnom čase zrekonštruovať a vybaviť novým nábytkom. Hotel GÓL Olomouc sa nachádza v kľudovej zóne centra mesta.

Hotel Gól Olomouc ubytovanie :
Kapacita hotela je 50 lôžok. Dvojlôžkové a trojlôžkové izby, k dispozícii sú tiež nadštandardné izby a dvojlôžkové apartmány. Všetky izby majú WC, kúpeľňu, telefón, rádiobudík, a satelitnú TV. Do hotela je bezbariérový prístup.

Gól ubytovanie hotel Olomouc reštaurácia :
Stravovanie je zabezpečené v reštaurácii, ktorá je súčasťou hotela, je tu aj bar.

Olomouc ubytovanie Gól hotel služby :
Hotel hosťom ponúka salónik pre 40 osôb, zmenáreň, úschovu cenností, úschovu bicyklov. K dispozícii je telefón, fax, video, P.C. systém, internet. K dispozícii uzavreté parkovisko, tenisové kurty a športové zázemie. Wellness centrum SAJM - sauna, bowling, squash, posilovňa, kulečník. Bar, reštaurácia.

Gól hotel ubytovanie Olomouc dovolenka aktivity :
Kraj je akoby stvorený pre cykloturistiku a turistiku. Mnoho kultúrnych pamiatok v meste aj v okolí. ajznámejšou pamiatkou Olomouca je barokový stĺp Najsvätejšej Trojice na Hornom námestí. Pútnické miesto Svätý kopček, kde je i ZOO. Dolany Golf Club - kryté odpaliská a cvičné lúky. Paintball Club Olomouc, Přáslavice - dve ihriská. Kúpanie v okolí - krytý bazén, Aquapark, Plumlovská priehrada u Prostějova.

Ubytovanie Gól hotel Olomouc okolie :
Mesto Olomouc, umiestnené na rieke Morave v krajine nazývanej Haná, je piatym najväčším mestom Českej republiky. Viac ako 900-ročná história mesta robí z Olomouce jeden z najväčších pamiatkových skvostov. Najnavštevovanejšie pamiatky v okolí sú hrad Bouzov, hrad Šternberk z polovice 13. stor., hrad Helfštýn, zámok Náměšť na Hané a ďalšie. Svatý Kopeček asi 8 km od Olomouce - Asi od roku 1632 tu stávala malá kaplnka, na ktorej mieste vyrástol v rokoch 1669 - 1679 mohutný chrám Navštívení Panny Marie.
Hotel Olomouc Gol - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Olomouc Gol - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Olomouc Gol - možnosť pripojenia na internetHotel Olomouc Gol - k dispozícii letná terasaHotel Olomouc Gol - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Olomouc Gol - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Olomouc Gol - akceptuje creditné karty VISAHotel Olomouc Gol - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Olomouc Gol - akceptuje creditné karty JCBHotel Olomouc Gol - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Olomouc Gol - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Olomouc Gol - Iybz sú vybavené televízoromHotel Olomouc Gol - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Olomouc Gol - Izby s vlastnou toaletouHotel Olomouc Gol - v izbach je telefon